#!! Best 42" LCD EzSign TV (42LD452B) -
#@ 42" LCD EzSign TV (42LD452B) - - Find out more reviews of 42" LCD EzSign TV (42LD452B) -.
Product Description
At LG Electronics they are committed to provide the consumer with the highest and best quality when it comes to products like this Exclusive 42" LCD EzSign TV By LG Electronics.
42"class (42.0" diagonal) 16:9 widescreen, HDTV with built-in Digital Tuner (NTSC/ATSC/QAM), Full HD 1920x 1080- panel resolution, 60,000:1 Digital Signage Function w/free software
By selecting LG Electronics 42" LCD EzSign TV - we know you chose right, because at LG Electronics they are dedicated to meet consumers' satisfaction.
42" LCD EzSign TV (42LD452B) -
From LG
Product Details
  • Camera & Photo
  • Brand: LG
  • Model: 42LD452B
  • Dimensions: 25.00" h x 40.30" w x 3.00" l, 50.00 pounds