#!! Best LG Electronics 50PA450C 50
#@ LG Electronics 50PA450C 50 - Find out more reviews of LG Electronics 50PA450C 50.
Product Description
50" class (49.9" diagonal) 720p HD (1024 x 768 native resolution), PDP HDTV, with Public Display Settings ver 2.6,EcoSmart Energy Savings, TruSlim bezel, narrow 2" cabinet depth, touch sensor keys, USB cloning capable, ATSC/NTSC/Clear QAM tuners, 3,000,00