#!! Best Magnavox 20MF500T/17 20" LCD TV with NTSC Tuner and VGA input
#@ Magnavox 20MF500T/17 20" LCD TV with NTSC Tuner and VGA input - Find out more reviews of Magnavox 20MF500T/17 20" LCD TV with NTSC Tuner and VGA input.
Product Description
MAGNAVOXMagnavox 20MF500T/17 20" LCD TV with NTSC Tuner and VGA inputModel: 20mf500tIntegrated NTSC Tuner 2D motion adaptive de-interlacing 2D comb filter Component input S-video and A/V input VGA input Brightness -450 cd/m Contrast Ratio -600:1 480 x 640 resolution Viewing angle H/V 140/120 deg 16 ms panel response time Stereo Sound -2 x 3 watts RMS Smart picture and sound
Magnavox 20MF500T/17 20" LCD TV with NTSC Tuner and VGA input
From Magnavox
Product Details
  • PC Accessory
  • Brand: Magnavox
  • Dimensions: 48.00" h x 96.00" w x 144.00" l, 45.00 pounds