#!! Best UN55ES7100FXZA 55" Series 7 LED Black Flat Panel 3D HDTV With Full HD 1080p Resolution Smart TV WiFi Built-In Dual Core Processor 240Hz Refresh Rate & Wireless Keyboard
#@ UN55ES7100FXZA 55" Series 7 LED Black Flat Panel 3D HDTV With Full HD 1080p Resolution Smart TV WiFi Built-In Dual Core Processor 240Hz Refresh Rate & Wireless Keyboard - Find out more reviews of UN55ES7100FXZA 55" Series 7 LED Black Flat Panel 3D HDTV With Full HD 1080p Resolution Smart TV WiFi Built-In Dual Core Processor 240Hz Refresh Rate & Wireless Keyboard.
Product Description
UN55ES7100FXZA 55" Series 7 LED Black Flat Panel 3D HDTV With Full HD 1080p Resolution Smart TV WiFi Built-In Dual Core Processor 240Hz Refresh Rate & Wireless Keyboard
From Samsung
Product Details
  • Brand: Samsung
  • Dimensions: 1.01" h x 1.01" w x 1.01" l, 50.00 pounds