#@ Panasonic TH-42PH10UKA 42" 1024x768 Dual HDMI Plasma HDTV - Find out more reviews of Panasonic TH-42PH10UKA 42" 1024x768 Dual HDMI Plasma HDTV.
Product Description
TH-42PH10UKA 42INCH 1024x768 HD PLZ DUAL HDMI
Panasonic TH-42PH10UKA 42" 1024x768 Dual HDMI Plasma HDTV
From Panasonic
Product Details
- Home Theater
- Brand: Panasonic
- Model: TH-42PH10UKA
- Original language: English
- Dimensions: 24.00" h x 40.20" w x 3.50" l, 57.30 pounds