#@ Panasonic TH-37LRU50 37" 1080p LCD TV - 16:9 - HDTV 1080p - Find out more reviews of Panasonic TH-37LRU50 37" 1080p LCD TV - 16:9 - HDTV 1080p.
Product Description
Panasonic TH-37LRU50 37" 1080p LCD TV - 16:9 - HDTV 1080p37IN LCD TV 1920 1080 18000:1 BLK HDMIX3 COMPONENT VID SPKR TUNERATSC - NTSC - 178° / 178° - 1920 x 1080 - Surround Sound - 3 x HDMI - Ethernet - PC Streaming - Internet Access - Media Player
Panasonic TH-37LRU50 37" 1080p LCD TV - 16:9 - HDTV 1080p
- Brand: Panasonic
- Dimensions: 3.50" h x 36.00" w x 22.80" l, 28.70 pounds