Product Description
Philips 42PF7321D 42" Plasma HDTV
Philips 42PF7321D 42-Inch Plasma HDTV
From Philips
Product Details
- Home Theater
- Color: Silver and Black
- Brand: Philips
- Model: 42PF7321D/37
- Dimensions: 11.80" h x 49.20" w x 29.10" l, 89.00 pounds