#!! Best Toshiba 39L4300U 39" 1080p LED-LCD TV 1920 x 1080 - Audyssey EQ, Audyssey ABX, Audyssey Dynamic Volume - 4 x HDMI - USB - Ethernet - Wi-Fi - Internet Access
#@ Toshiba 39L4300U 39" 1080p LED-LCD TV 1920 x 1080 - Audyssey EQ, Audyssey ABX, Audyssey Dynamic Volume - 4 x HDMI - USB - Ethernet - Wi-Fi - Internet Access - Find out more reviews of Toshiba 39L4300U 39" 1080p LED-LCD TV 1920 x 1080 - Audyssey EQ, Audyssey ABX, Audyssey Dynamic Volume - 4 x HDMI - USB - Ethernet - Wi-Fi - Internet Access.
Product Description
Toshiba 39L4300U 39" 1080p LED-LCD TV 1920 x 1080 - Audyssey EQ, Audyssey ABX, Audyssey Dynamic Volume - 4 x HDMI - USB - Ethernet - Wi-Fi - Internet Access
From Toshiba
Product Details
  • Home Theater
  • Brand: Toshiba
  • Dimensions: 20.70" h x 35.00" w x 35.00" l, 16.10 pounds