#@ LG 32LD452B - 32" Class ( 31.5" viewable ) LCD TV (32LD452B) - - Find out more reviews of LG 32LD452B - 32" Class ( 31.5" viewable ) LCD TV (32LD452B) -.
Product Description
32"class (31.5" diagonal) 16:9 widescreen, HDTV with built-in Digital Tuner (NTSC/ATSC/QAM), 1366 x 768 panel resolution, 60,000:1 Digital Signage Function w/free software
LG 32LD452B - 32" Class ( 31.5" viewable ) LCD TV (32LD452B) -
From LG
Product Details
- Brand: LG
- Model: 32LD452B
- Dimensions: 23.20" h x 38.00" w x 7.50" l, 24.90 pounds