#!! Best Panasonic TH-32LRU5 32 720p LCD TV - 16:9 - HDTV
Product Description
Panasonic TH-32LRU5 32" 720p LCD TV - 16:9 - HDTV TH32LRU5 LCD Flat Panel TVs
Panasonic TH-32LRU5 32 720p LCD TV - 16:9 - HDTV
From Panasonic
Product Details
  • Color: Black
  • Brand: Panasonic
  • Model: TH-32LRU5
  • Number of items: 1
  • Dimensions: 20.12" h x 31.42" w x 3.27" l, 27.56 pounds