#@ SHARP AQUOS LC32GP2U 32" Class 1080p Flat-Panel LCD HDTV - Find out more reviews of SHARP AQUOS LC32GP2U 32" Class 1080p Flat-Panel LCD HDTV.
Product Description
SHARP AQUOS LC32GP2U 32" Class 1080p Flat-Panel LCD HDTV
From Sharp
Product Details
- Consumer Electronics
- Color: Black
- Brand: Sharp
- Model: LC-32GP2U
- Dimensions: 24.00" h x 12.00" w x 31.00" l, 44.00 pounds
- Display size: 32
Features
- Display: 32" ASV TFT LCD; Aspect Ratio: 16:9; Pixel Format: 1920 x 1080 (1080P Resolution);