#!! Best SHARP AQUOS LC32GP2U 32" Class 1080p Flat-Panel LCD HDTV
#@ SHARP AQUOS LC32GP2U 32" Class 1080p Flat-Panel LCD HDTV - Find out more reviews of SHARP AQUOS LC32GP2U 32" Class 1080p Flat-Panel LCD HDTV.
Product Description
SHARP AQUOS LC32GP2U 32" Class 1080p Flat-Panel LCD HDTV
From Sharp
Product Details
  • Consumer Electronics
  • Color: Black
  • Brand: Sharp
  • Model: LC-32GP2U
  • Dimensions: 24.00" h x 12.00" w x 31.00" l, 44.00 pounds
  • Display size: 32
Features
  • Display: 32" ASV TFT LCD; Aspect Ratio: 16:9; Pixel Format: 1920 x 1080 (1080P Resolution);