Product Description
Panasonic TH-37LRU5 37" 1080p LCD TV - 16:9 - HDTV 1080p TH37LRU5 LCD Flat Panel TVs
Panasonic TH-37LRU5 37 1080p LCD TV - 16:9 - HDTV 1080p
From Panasonic
Product Details
- Home Theater
- Color: Black
- Brand: Panasonic
- Model: TH-37LRU5
- Format: CD-ROM
- Number of items: 1
- Dimensions: 22.72" h x 36.02" w x 3.43" l, 36.82 pounds