#!! Best Panasonic TH-37PR11UK 37-Inch 720p Plasma Display
Product Description
Panasonic Hospitality TH-37PR11UK 37" Plasma Display TH-37PR11UK Plasma Displays & TVs
Panasonic TH-37PR11UK 37-Inch 720p Plasma Display
From Panasonic
Product Details
  • Home Theater
  • Brand: Panasonic
  • Model: TH-37PR11UK
  • Number of items: 1
  • Dimensions: 25.30" h x 36.10" w x 3.70" l, 68.00 pounds