#!! Best Philips 42PFP5332D 42-Inch Plasma HDTV
Product Description
Philips 42" Plasma, Widscreen HDTV, Pixel Plus 3 HD for vivid HD resolution, Built in ATSC/Qam tuner, 1024 x 768p resolution, Virtual Dobly Surround Sound for theater like sound experience, USB connect for easy multi-media playing, 2xHDMI, CVI and S-Video inputs.
Philips 42PFP5332D 42-Inch Plasma HDTV
From Philips
Product Details
  • Home Theater
  • Color: black
  • Brand: Philips
  • Model: 42PFP5332D/37
  • Released on: 2007-05-01
  • Dimensions: 41.10" h x 27.60" w x 4.40" l, 88.00 pounds
  • Native resolution: 1024 x 768
  • Display size: 42
Features
  • 42" Plasma with ATSC/Qam integrated tuner