#!! Best Haier LE40C13800 40" LED-LCD TV - 16:9
#@ Haier LE40C13800 40" LED-LCD TV - 16:9 - Find out more reviews of Haier LE40C13800 40" LED-LCD TV - 16:9.
Product Description
Haier America LE40C13800 40" LED-LCD TV - 16:9 LE40C13800 LCD Flat Panel TVs
Haier LE40C13800 40" LED-LCD TV - 16:9
From Haier
Product Details
  • Home Theater
  • Brand: Haier
  • Model: LE40C13800
  • Number of items: 1
  • Dimensions: 23.11" h x 37.52" w x 1.48" l, 30.00 pounds