#@ Haier LE40C13800 40" LED-LCD TV - 16:9 - Find out more reviews of Haier LE40C13800 40" LED-LCD TV - 16:9.
Product Description
Haier America LE40C13800 40" LED-LCD TV - 16:9 LE40C13800 LCD Flat Panel TVs
Haier LE40C13800 40" LED-LCD TV - 16:9
From Haier
Product Details
- Home Theater
- Brand: Haier
- Model: LE40C13800
- Number of items: 1
- Dimensions: 23.11" h x 37.52" w x 1.48" l, 30.00 pounds