#@ L32F1120 32" 720p LCD TV - 16:9 by HAIER AMERICA TRADING, LLC - Find out more reviews of L32F1120 32" 720p LCD TV - 16:9 by HAIER AMERICA TRADING, LLC.
Product Description
32" 720P HDTV 60HZ 16:9 2-HDMI 1-COMPONENT VIDEO 1-COMPOSITE INPUT 1-PC INPUT 1-USB 1-HEADPHONE
L32F1120 32" 720p LCD TV - 16:9 by HAIER AMERICA TRADING, LLC
From Haier
Product Details
- Brand: Haier
- Model: L32F1120
- Dimensions: 24.00" h x 7.76" w x 37.80" l, 27.00 pounds