Product Description
Samsung SyncMaster T27B300 EW LED
SyncMaster T27B300EW - LED-Monitor mit TV-Tuner
From Samsung
Product Details
- Brand: Samsung
- Model: T27B300 27 inch
- Dimensions: 15.67" h x 2.10" w x .0" l, 12.35 pounds