#!! Best Lg Elecronics Usa 32ld452b - 32 Class (31.5 Measured Diagonally) Lg Ezsign Tv
Product Description
Lg Elecronics Usa 32ld452b - 32 Class (31.5 Measured Diagonally) Lg Ezsign Tv
From LG
Product Details
  • Color: Black
  • Brand: LG
  • Model: 32ld452b
  • Dimensions: 19.90" h x 31.50" w x 2.90" l, 26.00 pounds
  • Display size: 32
Features
  • Monitor / Display / Projector
  • Plasma/LCD/CRT TV / 30 - 32 inch