#!! Best Toshiba 32SL410UM 32" Class 720p LED TV
#@ Toshiba 32SL410UM 32" Class 720p LED TV - Find out more reviews of Toshiba 32SL410UM 32" Class 720p LED TV.
Product Description
32" 720p LED TV - Manual is in Spanish DynaLight®Automatically adjusts the backlight intensity based on the image content. Gaming modeEnjoy hair-trigger action on your Toshiba TV with a special setting that reduces game controller delay. HDMI® portScale up your gaming, movies and music on a home theater - with full 1080p high-definition video, and amazingly immersive surround sound. Micro HDMI® portUse the built-in micro HDMI® port on this tablet to share on a big screen TV all the stuff you've captured and carried around.
Toshiba 32SL410UM 32" Class 720p LED TV
From Toshiba
Product Details
  • Color: Black
  • Brand: Toshiba
  • Model: 32SL410UM
  • Dimensions: 20.91" h x 30.33" w x 8.90" l, 19.52 pounds