#@ LG 60LA7400 60" 1080p TV, 240Hz, Dual Core, 3D, MR with voice - Bundle - with LG ND2530 Premium Docking Speaker Systems, for IPhone 5, Newest Generation IPod Touch & Nano, 10W, Bluetooth, Remote - Find out more reviews of LG 60LA7400 60" 1080p TV, 240Hz, Dual Core, 3D, MR with voice - Bundle - with LG ND2530 Premium Docking Speaker Systems, for IPhone 5, Newest Generation IPod Touch & Nano, 10W, Bluetooth, Remote.
Product Description
LG 60LA7400 60" 1080p TV, 240Hz, Dual Core, 3D, MR with voice - Bundle - with LG ND2530 Premium Docking Speaker Systems, for IPhone 5, Newest Generation IPod Touch & Nano, 10W, Bluetooth, Remote