#!! Best T27B350Nd 27In Led Lcd Mltfunc Mon (T27B350ND) -
Product Description
Samsung SyncMaster T27B350ND - LED monitor with TV tuner - 27" - 1920 x 1080 - TN - 300 cd/m2 - 1000:1 - 5000000:1 (dynamic) - 5 ms - HDMI, VGA - speakers - rose black
Picture in picture
Power off timer
Dolby Digital Plus
SRS TheaterSound HD
DTS digital output
Mega dynamic contrast ratio
ConnectShare
Product Description: Samsung SyncMaster T27B350ND - LED monitor - 27"
Device Type: LED-backlit LCD monitor - 27"
Built-in Devices: USB hub
Panel Type: TN
Aspect Ratio: Widescreen
Native Resolution: 1920 x 1080
Brightness: 300 cd/m2
Contrast Ratio: 1000:1 / 5000000:1 (dynamic)
Response Time: 5 ms
Input Connectors: HDMI, VGA , composite video, component video
Digital TV Tuner: ATSC, QAM
Display Position Adjustments: Tilt
Color: Rose black
Dimensions (WxDxH): 25.3 in x 9.9 in x 18.8 in - with stand
Weight: 12.3 lbs
General
Display Type: LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix
Diagonal Size: 27"