#!! Best JVC LT32E479 32-Inch 720p LCD HDTV
#@ JVC LT32E479 32-Inch 720p LCD HDTV - Find out more reviews of JVC LT32E479 32-Inch 720p LCD HDTV.
Product Description
32" 720P LCD TV. 1366 X 768P WXGA Panel ATSC/QAM tuning system with quick startup mode. 5000:1 contrast ratio. Bitmap ODS menue side access USB photo viewer Omni sound with EQ (movie music news mono) 3 position color temp (cool natural warm).
JVC LT32E479 32-Inch 720p LCD HDTV
From JVC
Product Details
  • Home Theater
  • Color: Black
  • Brand: JVC
  • Model: LT32E479
  • Released on: 2008-10-01
  • Dimensions: 9.13" h x 23.50" w x 31.25" l, 30.36 pounds