#!! Best Sony FWD-42PV1 - 42" PlasmaPro plasma panel - widescreen - 480p
#@ Sony FWD-42PV1 - 42" PlasmaPro plasma panel - widescreen - 480p - Find out more reviews of Sony FWD-42PV1 - 42" PlasmaPro plasma panel - widescreen - 480p.
Sony FWD-42PV1 - 42" PlasmaPro plasma panel - widescreen - 480p
Product Details
  • Home Theater
  • Model: FWD-42PV1S
  • Aspect ratio: 16:9
  • Dimensions: 24.84" h x 40.67" w x 4.76" l, 63.93 pounds