#!! Best LG 60LA6200 60" 1080p, 3D, Direct LED TV - Bundle - with LG 26LN4500 26" Class Edge LED TV
#@ LG 60LA6200 60" 1080p, 3D, Direct LED TV - Bundle - with LG 26LN4500 26" Class Edge LED TV - Find out more reviews of LG 60LA6200 60" 1080p, 3D, Direct LED TV - Bundle - with LG 26LN4500 26" Class Edge LED TV.
Product Description
The LG LA6200 has everything you want. Smart TV with LG's fun and intuitive Magic Remote with Voice, Built-in Wi-Fi, a Dual Core Processor and Cinema 3D. All this with stunning picture quality with LED technology, Full HD 1080p and TruMotion 120Hz. Now, it's so easy to access your favorite movies, videos, apps and games.
LG 60LA6200 60" 1080p, 3D, Direct LED TV - Bundle - with LG 26LN4500 26" Class Edge LED TV