#!! Best Toshiba REGZA 52RV530U 52-Inch 1080p LCD HDTV
Product Description
52", REGZA, 1080p HD LCD TV, High Gloss Balck Finish, New ThinLine Bezel, 14 Bit PixelPure Processor, Deep Dynamic Contrast Ratio, Deep Color, New Gaming Mode, Soundstrip Speaker System, 4 HDMI 1.3 Inputs with CE Link, Improved High Res Capability for PC Input, IR Pass Through
Toshiba REGZA 52RV530U 52-Inch 1080p LCD HDTV
From Toshiba
Product Details
  • Home Theater
  • Color: Black
  • Brand: Toshiba
  • Model: 52RV530U
  • Dimensions: 33.60" h x 50.10" w x 13.50" l, 79.20 pounds
  • Native resolution: 1920 x 1080
  • Display size: 52
Features
  • 52" 1080p HD LCD TV