#!! Best TH-42LRH50U 42" 1080p LCD TV - 16:9 - HDTV 1080p
#@ TH-42LRH50U 42" 1080p LCD TV - 16:9 - HDTV 1080p - Find out more reviews of TH-42LRH50U 42" 1080p LCD TV - 16:9 - HDTV 1080p.
Product Description
Panasonic TH-42LRH50U 42" 1080p LCD TV - 16:9 - HDTV 1080p TH42LRH50U LCD Flat Panel TVs
TH-42LRH50U 42" 1080p LCD TV - 16:9 - HDTV 1080p
From Panasonic
Product Details
  • Brand: Panasonic
  • Model: TH-42LRH50U
  • Number of items: 1
  • Dimensions: 25.08" h x 40.20" w x 4.13" l, 39.02 pounds
  • Display size: 42
Features
  • Monitor / Display / Projector
  • Plasma/LCD/CRT TV / 36 - 45 inch