#!! Best Philips 46PP9302 Epic 46" Digital Widescreen HDTV-Ready TV
#@ Philips 46PP9302 Epic 46" Digital Widescreen HDTV-Ready TV - Find out more reviews of Philips 46PP9302 Epic 46" Digital Widescreen HDTV-Ready TV.
Product Description
Philips 46PP9302 Epic 46" Digital Widescreen HDTV-Ready TV
From Philips
Product Details
  • Home Theater
  • Brand: Philips
  • Model: 46PP9302
  • Dimensions: 52.60" h x 44.50" w x 23.50" l, 150.00 pounds