#!! Best 55" LED HDTV 120hz 1080p (LE55B1381) -
#@ 55" LED HDTV 120hz 1080p (LE55B1381) - - Find out more reviews of 55" LED HDTV 120hz 1080p (LE55B1381) -.
Product Description
55" LED HDTV 120hz 1080p (LE55B1381) -
From Haier
Product Details
  • Color: Black
  • Brand: Haier
  • Model: LE55B1381
  • Dimensions: 82.61 pounds
  • Display size: 55
Features
  • 1080p with 120Hz Full Motion Refresh Rate
  • Integrated stereo speakers (10W x 2)