#!! Best LT-46P300 46" LCD TV with Built-in iPod Dock
#@ LT-46P300 46" LCD TV with Built-in iPod Dock - Find out more reviews of LT-46P300 46" LCD TV with Built-in iPod Dock.
Product Description
Image withiPod is for illustration only. The iPod is not included.
LT-46P300 46" LCD TV with Built-in iPod Dock
From JVC
Product Details
  • PC Accessory
  • Brand: JVC
  • Model: LT-46P300
  • Format: CD-ROM
  • Number of items: 1
  • Dimensions: 29.26" h x 44.37" w x 4.52" l, 56.00 pounds