#!! Best Sony 42-Inch FWD42PV1S Flat Panel Plasma EDTV Silver
Product Description
Sony 42" ED Flat Panel Plasma-Black; 852x480 Resolution, Ultra high brightness and contrast (10,000:1), Long life 60,000 hours to half brightness, Rich colors (1 Billion colors), Low power consumption (260W), Full screen saver function (inc. auto dimmer),
Sony 42-Inch FWD42PV1S Flat Panel Plasma EDTV Silver
From Sony
Product Details
  • Home Theater
  • Brand: Sony
  • Model: FWD42PV1/S
  • Dimensions: 46.00" h x 30.00" w x 15.00" l, 76.00 pounds
  • Display size: 42
Features
  • Sony 42in ED Flat Panel Plasma-Silver