#!! Best 26LQ630H 26" Hospital Grade LED Backlit LCD Widescreen
#@ 26LQ630H 26" Hospital Grade LED Backlit LCD Widescreen - Find out more reviews of 26LQ630H 26" Hospital Grade LED Backlit LCD Widescreen.
Product Description
LG Electronics 26LQ630H 26" LED-LCD TV - 16:9 - HDTV 1080p 26LQ630H LCD Flat Panel TVs
26LQ630H 26" Hospital Grade LED Backlit LCD Widescreen
From LG
Product Details
  • Brand: LG
  • Model: 26LQ630H
  • Number of items: 1
  • Dimensions: 5.51" h x 29.13" w x 29.13" l, 17.64 pounds