#!! Best Philips 42PF7321D 42-Inch Plasma HDTV
Product Description
Philips 42PF7321D 42" Plasma HDTV
Philips 42PF7321D 42-Inch Plasma HDTV
From Philips
Product Details
  • Home Theater
  • Color: Silver and Black
  • Brand: Philips
  • Model: 42PF7321D/37
  • Dimensions: 11.80" h x 49.20" w x 29.10" l, 89.00 pounds