#@ PHILIPS 46PFL3505D/F7 - Find out more reviews of PHILIPS 46PFL3505D/F7.
Product Description
With Philips LCD TV 46" class, Full HD 1080p, whether movies, sports or games experience great quality pictures and sound.
PHILIPS 46PFL3505D/F7
From Philips
Product Details
- Brand: Philips
- Model: 46PFL3505D/F7
- Dimensions: 26.80" h x 44.34" w x 4.31" l, 65.04 pounds