Product Description
Lg Elecronics Usa 32ld452b - 32 Class (31.5 Measured Diagonally) Lg Ezsign Tv
From LG
Product Details
- Color: Black
- Brand: LG
- Model: 32ld452b
- Dimensions: 19.90" h x 31.50" w x 2.90" l, 26.00 pounds
- Display size: 32
Features
- Monitor / Display / Projector
- Plasma/LCD/CRT TV / 30 - 32 inch