#!! Best 55" LED HDTV 1080p ezsign (55LS460E) -
#@ 55" LED HDTV 1080p ezsign (55LS460E) - - Find out more reviews of 55" LED HDTV 1080p ezsign (55LS460E) -.
Product Description
55" LED HDTV 1080p ezsign
55" LED HDTV 1080p ezsign (55LS460E) -
From LG
Product Details
  • Brand: LG
  • Model: 55LS460E
  • Dimensions: 29.70" h x 49.70" w x 1.40" l, 110.00 pounds