#!! Best Toshiba 50L2300U 50" 1080p LED-LCD TV - 16:9 - HDTV 1080p 1920 x 1080 - Audyssey ABX, Audyssey EQ - 3 x HDMI - USB - Ethernet - Media Player
#@ Toshiba 50L2300U 50" 1080p LED-LCD TV - 16:9 - HDTV 1080p 1920 x 1080 - Audyssey ABX, Audyssey EQ - 3 x HDMI - USB - Ethernet - Media Player - Find out more reviews of Toshiba 50L2300U 50" 1080p LED-LCD TV - 16:9 - HDTV 1080p 1920 x 1080 - Audyssey ABX, Audyssey EQ - 3 x HDMI - USB - Ethernet - Media Player.
Product Description
  • 1080p Full HD
  • ClearScan 120Hz
  • DynaLight
  • Gaming mode
  • Dynamic Picture Mode
  • HDMI-CEC
  • HDMI port
  • ENERGY STAR TV
  • Audyssey Audio Technology
    Toshiba 50L2300U 50" 1080p LED-LCD TV - 16:9 - HDTV 1080p 1920 x 1080 - Audyssey ABX, Audyssey EQ - 3 x HDMI - USB - Ethernet - Media Player
    From Toshiba
    Product Details
    • Brand: Toshiba
    Features
    • 1920 X 1080 (1080p) Full HD Pixel Resolution
    • ClearScan 120Hz
    • Input: 3 HDMI, 1 Component, 1 RCA, 1 USB
    • Dimensions W/Stand (WHD): 44.8" X 29.3" X 9.4"