#!! Best Panasonic TH-42LRU5 42" 1080p LCD TV - 16:9 - HDTV 1080p (TH42LRU5) -
#@ Panasonic TH-42LRU5 42" 1080p LCD TV - 16:9 - HDTV 1080p (TH42LRU5) - - Find out more reviews of Panasonic TH-42LRU5 42" 1080p LCD TV - 16:9 - HDTV 1080p (TH42LRU5) -.
Product Description
Panasonic TH-42LRU5 42" 1080p LCD TV - 16:9 - HDTV 1080p TH42LRU5 LCD Flat Panel TVs
Panasonic TH-42LRU5 42" 1080p LCD TV - 16:9 - HDTV 1080p (TH42LRU5) -
From Panasonic
Product Details
  • Color: Black
  • Brand: Panasonic
  • Model: TH-42LRU5
  • Number of items: 1
  • Dimensions: 25.08" h x 40.20" w x 4.13" l, 47.62 pounds