#!! Best Panasonic TH-42PH10UKA 42" 1024x768 Dual HDMI Plasma HDTV
#@ Panasonic TH-42PH10UKA 42" 1024x768 Dual HDMI Plasma HDTV - Find out more reviews of Panasonic TH-42PH10UKA 42" 1024x768 Dual HDMI Plasma HDTV.
Product Description
TH-42PH10UKA 42INCH 1024x768 HD PLZ DUAL HDMI
Panasonic TH-42PH10UKA 42" 1024x768 Dual HDMI Plasma HDTV
From Panasonic
Product Details
  • Home Theater
  • Brand: Panasonic
  • Model: TH-42PH10UKA
  • Original language: English
  • Dimensions: 24.00" h x 40.20" w x 3.50" l, 57.30 pounds