#!! Best 39LP620H 39" 1920 x 1080 (FHD) 1,000,000:1 Pro:Centric Single Tuner Direct LED TV with Integrated Pro:Idiom
#@ 39LP620H 39" 1920 x 1080 (FHD) 1,000,000:1 Pro:Centric Single Tuner Direct LED TV with Integrated Pro:Idiom - Find out more reviews of 39LP620H 39" 1920 x 1080 (FHD) 1,000,000:1 Pro:Centric Single Tuner Direct LED TV with Integrated Pro:Idiom.
Product Description
LCD Flat Panel Displays, LG Electronics, lg, 39LP620H
39LP620H 39" 1920 x 1080 (FHD) 1,000,000:1 Pro:Centric Single Tuner Direct LED TV with Integrated Pro:Idiom
From LG
Product Details
  • Brand: LG
  • Model: 39LP620H
  • Number of items: 1
  • Dimensions: 21.06" h x 35.20" w x 3.07" l, 27.10 pounds