#!! Best Panasonic TH-50PF50U 50' 3D Ready Plasma Display - 16:9
Product Description
Panasonic TH-50PF50U 50" 3D Ready Plasma Display - 16:9 TH-50PF50U Plasma 3D TVs
Panasonic TH-50PF50U 50' 3D Ready Plasma Display - 16:9
From Panasonic
Product Details
  • Brand: Panasonic
  • Model: TH-50PF50U
  • Number of items: 1
  • Dimensions: 28.50" h x 47.64" w x 3.50" l, 72.75 pounds