#!! Best Panasonic TH 32LRH30U - 32" Class ( 31.5" viewable ) Pro:Idiom LCD TV (TH32LRH30U) -
#@ Panasonic TH 32LRH30U - 32" Class ( 31.5" viewable ) Pro:Idiom LCD TV (TH32LRH30U) - - Find out more reviews of Panasonic TH 32LRH30U - 32" Class ( 31.5" viewable ) Pro:Idiom LCD TV (TH32LRH30U) -.
Panasonic TH 32LRH30U - 32" Class ( 31.5" viewable ) Pro:Idiom LCD TV (TH32LRH30U) -
From Panasonic
Product Details
  • Brand: Panasonic
  • Model: TH32LRH30U
  • Dimensions: 20.20" h x 31.50" w x 3.30" l, 21.00 pounds