Product Description
Panasonic TH-42LRU50 42" 1080p LCD TV - 16:9 - HDTV 1080p TH42LRU50 LCD Flat Panel TVs
Panasonic TH-42LRU50 42 1080p LCD TV - 16:9 - HDTV 1080p
From Panasonic
Product Details
- Home Theater
- Color: Black
- Brand: Panasonic
- Model: TH-42LRU50
- Number of items: 1
- Dimensions: 25.08" h x 40.20" w x 4.13" l, 47.62 pounds