#@ 55" LED HDTV 1080p ezsign (55LS460E) - - Find out more reviews of 55" LED HDTV 1080p ezsign (55LS460E) -.
Product Description
55" LED HDTV 1080p ezsign
55" LED HDTV 1080p ezsign (55LS460E) -
From LG
Product Details
- Brand: LG
- Model: 55LS460E
- Dimensions: 29.70" h x 49.70" w x 1.40" l, 110.00 pounds