#!! Best SyncMaster S27A650D - LED - 27" - Full-HD
#@ SyncMaster S27A650D - LED - 27" - Full-HD - Find out more reviews of SyncMaster S27A650D - LED - 27" - Full-HD.
SyncMaster S27A650D - LED - 27" - Full-HD
From Samsung
Product Details
  • Brand: Samsung
  • Model: LS27A650DSW/EN
  • Aspect ratio: 1.78:1
  • Dimensions: 18.35" h x 25.31" w x 8.86" l, 2.20 pounds