#!! Best LG 42LT770H 42' 1080p LED-LCD TV - 16:9 - HDTV 1080p
Product Description
LG Electronics 42LT770H 42" 1080p LED-LCD TV - 16:9 - HDTV 1080p 42LT770H LCD Flat Panel TVs
LG 42LT770H 42' 1080p LED-LCD TV - 16:9 - HDTV 1080p
  • Brand: LG
  • Model: 42LT770H
  • Number of items: 1
  • Dimensions: 23.82" h x 39.09" w x 2.80" l, 34.23 pounds