#!! Best Samsung B350 Series T24B350T 24" 24-Inch MVA LED Panel Full HD TV Monitor
#@ Samsung B350 Series T24B350T 24" 24-Inch MVA LED Panel Full HD TV Monitor - Find out more reviews of Samsung B350 Series T24B350T 24" 24-Inch MVA LED Panel Full HD TV Monitor.
Product Description
* This product Korea Model/ Plug type is C for Korea.
Samsung Life Entertainment TV monitor T24B350
Such visual perfection are floating in the air lightly, Neck transparent design
Work and at the same time to watch TV PC, PIP (Picture in Picture)
Free reproduction of the content without the need for PC! Connect Share
Vividly, LED &; Full HD high-quality content
Specifications
Display
* Screen Size: 24" (16:9)
* Type: MVA LED
* Resolution: 1920 x 1080
* Response Time: 1 ms (BTW)
* Viewing Angle (Horizontal/Vertical):178° / 178°
Interface
* D-Sub: 1
* HDMI: 1
* RF In: 1
* USB: 1
* Sound Output(RMS): 5W x 2
* OSD Language: English/Korean
* Energy/Environment Mark: Energystar
Design
* Color: Rose Black
* Stand Type: Simple
* Wall Mount: 75X75
Power
* Energy Efficiency Class: AC 220 ~ 240 V 50 / 60 Hz
* Power Consumption: 24 W, (Stand-by): 0.5 W
Accessories
* Cables: D-sub, USB cable, Stereo Cable, ,RF cable, Power Cable
* Others: Remote controller(with Battery), Quick setup guide, Manual CD
Samsung B350 Series T24B350T 24" 24-Inch MVA LED Panel Full HD TV Monitor
  • Brand: Samsung
  • Model: LT24B350KDA/KR
  • Dimensions: 16.85" h x 22.40" w x 7.68" l, 11.02 pounds