#@ Panasonic TH-80LF50U LED Display - Find out more reviews of Panasonic TH-80LF50U LED Display.
Product Description
This 80" 700cd/m2 brightness LED professional display with 5000:1 contrast ratio offers excellent picture quality and eye-catching visibility in applications from digital signage to boardroom display. At 3.5" (89)mm deep and 107.8 lbs combined with portrait and landscape mode operation, the TH-80LF50U offers incredible installation flexibility including ceiling suspension.
Panasonic TH-80LF50U LED Display
From Panasonic
Product Details
- Brand: Panasonic
- Number of items: 1
- Dimensions: 47.00" h x 80.00" w x 14.00" l, 173.00 pounds